Zatrudnię Konstruktora ds. Budownictwa

MABUDO Sp. z o. o. to firma o długoletniej obecności na rynku, ciesząca się dużym zaufaniem klientów. Jesteśmy producentem energooszczędnych domów z prefabrykatów żelbetowych ze Zduńskiej Woli.
Realizujemy nie tylko budownictwo jedno- i wielorodzinne (pojedyncze domy oraz osiedla domów jedno- i wielorodzinnych), ale również obiekty handlowe, obiekty użyteczności publicznej, a także hale i obiekty przemysłowe. System Mabudo to prefabrykowane żelbetowe stopy fundamentowe i belki podwalinowe, ściany konstrukcyjne żelbetowe warstwowe oraz drewniane prefabrykowane więźby dachowe (materiał – świerk szwedzki).

Poszukujemy kandydata na stanowisko: KONSTRUKTOR ds. BUDOWNICTWA

Miejsce pracy: Zduńska Wola

ZAKRES ZADAŃ:
- opracowywanie nowych projektów z dziedziny prefabrykatów żelbetowych;
- przygotowywanie dokumentacji projektowej i technologicznej;
- nadzór nad grupą wyrobów;
- opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

WYMAGANIA:
- wykształcenie: preferowane techniczne;
- bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- obsługa MS Office;
- znajomość programów CAD/CAM;
- znajomość języka angielskiego;
- mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktor lub technolog.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- praca na podstawie umowy o pracę;
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@mabudo.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Oświadczam, że informacje umieszczone w moich dokumentach aplikacyjnych są aktualne i prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem(łam) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również że podanie tych danych było dobrowolne.”

Mabudo2017

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)